У команді президента Володимира Зеленського готуються внести до новообраного парламенту законопроект про Службу фінансових розслідувань (СФР). Більш того, розглядають його як першочерговий, повідомив глава Державної податкової служби (ДПС) Сергій Верланов.

Це питання він вже встиг обговорити з главою РНБО Олександром Данилюком, заступником голови Офісу президента Русланом Рябошапкою і главою митної служби Максимом Нефьодовим.

«Ми пройшлися по матеріалах, наших напрацюваннях, по основному баченню … Хочемо вийти на консенсусне рішення до початку роботи Верховної Ради, щоб це був один з перших внесених законів і, відповідно, проголосованих у новому парламенті», – зазначив Верланов.

Чиновник додав, що згідно з новою концепцією, незабаром його відомство буде демілітаризоване. І підкреслив, що механізм реорганізації податкової міліції в новий орган ще необхідно обговорити, адже під час змін може виникнути якийсь правовий вакуум – так само, як в 2017-му, коли «податкова міліція кілька місяців вимушено не працювала».