Координаційну нараду, яка повинна була відбутися в Одесі за участю Генпрокурора Юрія Луценка та голови МВС Арсена Авакова, скасували.

Як відомо, прокуратура Одеської області ініціювала дану нараду за участю керівників правоохоронних органів України з метою обговорення ситуації, щодо криміногенної ситуації в місті і спроби налагодити діалог з громадськістю.

Однак, як повідомили в прес-службі обласної прокуратури, оголошений захід не вдалося провести, у зв'язку зі зміненими планами чиновників.

Популярное: Массовые проверки и огромные штрафы: как будут наказывать украинцев уже с октября

За непідтвердженою інформацією, відомо, що на даний момент столичні гості все ж знаходяться в місті, але зайняті вирішенням кадрових питань. 

За однією з версій громадськості, саме не вирішені кадрові питання і могли стати причиною неявки високопоставлених чиновників на заявлену зустріч.

Проте, у будівлі прокуратури до призначеного часу зібралися протестувальники городяни і жителі області з вимогою негайної відставки прокурора Одеської області Олега Жученко і глави ГУНП Дмитра Головіна. 

У акції брали участь також представники різних політичних сил Одеси. В тому числі, підтримати протестуючих прийшов і одеський громадський діяч, лідер партії «Сила людей» Олег Михайлик.

Як відомо, в ніч на 23 вересня, на нього було скоєно замах, в результаті якого він отримав вогнепальне поранення і пережив клінічну смерть. Олег Михайлик впевнений, що Одеса опинилася на межі соціального вибуху, оскільки правоохоронці відверто саботують свої обов'язки. У спілкуванні з журналістами він так прокоментував ситуацію, що склалася:

«Всі чудово знають, те, що зараз відбувається в Одесі схоже на свавілля і розквіт злочинності 90-х років. Велика частина злочинів не просто відома правоохоронцям, вона ними відверто кришується. Я дуже сподіваюся, що прийде час, коли всі дії цих людей отримають гідну оцінку", – зазначив Михайлик.

«Я сподівався, що ця зустріч відбудеться. Хотів подивитися в очі Луценко і Авакову і задати їм кілька запитань. Вважаю, що не через не явку на, заявлену зустріч, вони розписалися у власних безсиллі і боягузтва «, – додав він.