У фракції «Слуга народу» задумалися, чи припустима присутність в їх рядах депутата Максима Бужанського після історії з грубою образою жителів Дніпра.

Питання про Бужанського буде розглянуто на засіданні фракції 30 вересня.

«Абсолютно неприпустима історія. Поводження, неприпустиме для будь-якого з депутатів … Прецедент не можна його залишати без уваги », – заявив в ефірі ObozTV нардеп від« Слуги народу »Віталій Безгін.

За словами Безгіна, його однопартійцю не уникнути жорсткої розмови з керівництвом фракції. «Щонайменше, Бужанський мав би публічно вибачитися перед людьми, яких він образив», – додав депутат.

Безгін згадав, що фракція ніде не прописувала для своїх представників заборону на нецензурну лайку. Але дорослі люди самі повинні розуміти неприпустимість подібних образ.

Нагадаємо, після шкільного скандалу в Дніпрі Бужанський назвав батьків школярів «інфантильними д … бами». Це вже не перший раз, коли політик вдається до брутальних образ. До цього Бужанський «відзначився», коли назвав журналістку «тупою вівцею». Тоді у фракції заявили, що засуджують поведінку Бужанського і приносять вибачення представниці ЗМІ.