Головнокомандувач Збройних сил України генерал Валерій Залужний в інтерв’ю іноземному виданню заявив, що поверне Крим, навіть якщо західні партнери будуть проти. І він обов’язково це зробить, але є нюанси. Так, все впирається в ресурси, кошти та час.

Про це розповів військовий експерт Олександр Мусієнко.

За його словами, зараз мета всієї держави та народу – деокупація Криму від російської агресії. До того ж, повернення півострова може поставити крапку у війні з росією.

“Це абсолютно чітка мета, до якої ми йдемо, це лише питання часу. Більше того, я вам скажу, що є впевненість, абсолютно зрозуміло, що ця територія України буде деокупована. Питання часу, сил, ресурсів, коштів. І ось тут генерал Залужний і конкретизує, що навіть якщо й без американської зброї, але для цього ми маємо виробляти свою. Там же є інша теза про те, що нам потрібна своя зброя для того, щоб вона завдавала ударів на території росії”, – каже Мусієнко в ефірі “Фабрики новин” 

За словами експерта, це вже питання української оборонної промисловості. У нас є не так багато часу, щоб забезпечити військо необхідною зброєю.

“Ті ж дрони далекобійні, ракетна програма, яка має бути реалізована, і багато іншого, щоб ми могли справді завдавати ударів і по території окупованого Криму, по військових об’єктах ворога, і по території Росії, і скрізь, де вважають за потрібне наше військове керівництво. Тут має рацію генерал Залужний. Я думаю, що тут є чітка підтримка, це є мета українського народу, це декларує і президент України Зеленський. Іншої мети та інших цілей, і завдань не ставиться, просто це питання часу ресурсів та коштів”, – каже Олександр Мусієнко.