Президент України Володимир Зеленський дуже розлютився через ситуацію з народним депутатом від “Слуги народу” Богданом Яременком, який потрапив у секс-скандал через листування з повією у Верховній Раді.

Про це в інтерв’ю Liga.net розповів голова фракції “Слуга народу” в парламенті Давид Арахамія.

“На початку він був дуже радикально налаштований аж до складення мандата. Але це питання етичного характеру. До того ж Яременко об’єктивно сильний дипломат”, – сказав він.

За словами Арахамії, “більше людей обурило не листування, а його подальша реакція”.

“Я жартома сказав, що інцидент з Яременком – це наслідки турборежиму. Тому що люди фактично живуть в парламенті, і особисте життя у них відсутнє”, – сказав депутат.

Крім того, раніше Президент України Володимир Зеленский згадав переписку нардепа від “Слуги народу” Богдана Яременка з повією у сесійній залі Верховної Ради.

Про це Зеленський заявив у своєму відеоблозі “Відверто з Президентом”, який він записав за кермом автомобіля Tesla.

“Ми дуже уважно, і я особисто, ми уважно слідкуємо за статистикою. Не тільки там якісь такі ну, скажімо так, ганебні смс-ки – вони теж є. Є ганебні чутки. Але я зараз дуже радий, що поки що це тільки чутки”, – заявив президент.

Додамо, що вчора Фракція “Слуга народу” розглянула заяву Богдана Яременка про відставку з посади голови комітету з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва і визначила його наступників.

Про це у Facebook заявила депутат “Слуги народу” Євгенія Кравчук.

За її даними, серед кандидатів на посаду глави комітету – Єлизавета Ясько, Святослав Юраш, Галина Михайлюк і Олександр Мережко.

“З цього приводу у нас пройдуть внутрішні праймеріз, на яких визначимо найсильнішого”, – написала Кравчук.

Нагадаємо, Богдана Яременка викрили на листуванні з повією, з якою він домовлявся про зустріч, і все це відбувалося просто в залі під час пленарного засідання.

На фото видно, як Яременко, не відриваючи пальця від кнопки для голосувань, листувався з 32-річною Аліною, яку питав про умови зустрічі. Жінка виклала свої розцінки та описала, які секс-послуги пропонує, а на які має табу. Нардеп потім заявив, що скандал організував він сам.

Ввечері Яременко видалив у фейсбук свій допис, в якому хвалився ідеєю фейкової переписки, та написав новий, в якому вибачився перед усіма – від дружини до президента.

Після скандалу голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія запевнив, що його партійний колега Богдан Яременко повинен залишити посаду голови комітету Верховної Ради із закордонних справ після секс-скандалу. Арахамія зазначив, що заяву про відставку Яременка невдовзі розглянуть депутати.

“Яременко написав заяву. Будемо розглядати на фракції. Думаю, дамо йому слово для пояснення, яка в нього позиція. Я як керівник фракції не можу ухвалити щодо нього рішення. Але я вважаю, що він має піти з посади голови комітету”, — сказав він.