Голова Виконавчого комітету Нацради реформ Михайло Саакашвілі спростував той факт, що йому погрожували в ресторані Fabius у Києві.

Інцидент екс-президент Грузії прокоментував в прямому ефірі політичного ток-шоу Право на владу в четвер, 1 жовтня.

Ведуча програми Наталія Мосейчук, запросивши політика до мікрофону, запитала:

“Що у вас вчора за інцидент був, все нормально обійшлося?..”.

Саакашвілі відповів, що нападу не було. Він стверджує, що відвідувач ресторану підійшов до нього з ручкою, а не заточкою, як повідомили ЗМІ.

“Ні, нічого не було. Це знаєте, як рознесли. Якийсь чоловік підійшов із ручкою брати автограф, а мені на другий день сказали, що він нападав”, – сказав політик.

“Мало що можуть вигадати”, – додав він.

Нагадаємо про те, що 30 вересня на Михайла Саакашвілі вчинили замах. Політик живий і, судячи з усього, не постраждав. Інцидент стався у київському ресторані Fabius, що розташований на Столичному шосе. Про це першим розповіло видання “Страна”.

Раніше Саакашвілі розповів, чи буде сварити Грузію з Росією. Михайло Саакашвілі продовжує ділитися планами щодо свого повернення”на пагорби Грузії”.

Наприкінці серпня 2020 року Михайло Саакашвілі (який зараз в Україні обіймає посаду керівникам виконкому Національної ради реформ) повідомив, що збирається повернутися до Грузії.

Пізніше експерт і директор International Press Institute Georgia Натія Коберідзе розповіла про те, що проти повернення Михайла Саакашвілі до Грузії виступає нинішнє проросійське керівництво і олігарх Бідзіна Іванішвілі.