Шоумен і волонтер Сергій Притула, який нещодавно оголосив про рішення балотуватися на посаду міського голови Києва, залишає комедійну студію “Вар’яти-шоу” і завершує кар’єру актора-коміка.

Як зазначив Притула в бесіді з LB.ua, на цей крок він йде, щоб раз і назавжди закрити питання про поєднання творчої роботи з політичною діяльністю.

“Це той крок, який мені трішки важко робити, зважаючи на те, що я десять років віддав цьому колективу і розвитку україномовного гумору”, – зізнався Притула.

Незважаючи на це, після закінчення зйомок останнього сезону шоу, Притула покине “Вар’яти-шоу” як актор, глава проекту і як редактор. “Хлопці підуть в самостійне плавання”, – додав він.

Нагадаємо, комедійний проект “Вар’яти-шоу” Сергій Притула запустив у 2010 році. Тоді в Тернополі відбувся перший виступ акторів під назвою “Перше україномовне гумор-шоу “Вар’яти”.

Також нещодавно ведучий і шоумен Сергій Притула отримав орден «За заслуги III ступеня» за волонтерську діяльність і допомога Армії. І поділився цією радісною подією в своїх соціальних мережах.