Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль провів розмову у режимі відеоконференції з директором Світового банку у справах Білорусі, Молдови та України Арупом Банерджі.

Про це повідомляє пресслужба Кабміну.

Так, Шмигаль привітав Банерджі з призначенням на посаду і висловив сподівання на продовження конструктивної співпраці між Україною та Світовим банком.

Учасники перемовин обговорили ситуацію з коронавірусом в Україні та світі, стан реалізації низки спільних проектів між Україною та Світовим банком, направлених на підтримку сектору охорони здоров’я, продовження системних реформ в Україні, розвиток міської інфраструктури тощо.

Також Бенерджі позитивно оцінив пропозицію Шмигаля щодо співпраці у проекті справедливої трансформації вугільних регіонів.

Нагадаємо, в Офісі президента обговорюють ймовірність перезавантаження уряду. Не виключено, що це станеться ще до місцевих виборів, призначених на 25 жовтня. Логіка є: це дозволить збільшити рейтинг президента і його партії. Про фігуру майбутнього прем’єра поки йде дискусія, але одне вже можна сказати з упевненістю: в новому Кабміні зовсім не буде “старих” осіб.