Кажуть, вчора Юлія Володимирівна збирала з’їзд партії. Віртуальний. Онлайн.

Про це пише Четверта студія з посиланням на власні джерела. І тут таки планують переобрати шановну Тимошенко головою партії, поки та гріється під європейським сонцем десь в Європі.

Тут біда в іншому … Юля Володимирівна за антирейтингом – друга з кінця після Бойка. Навіть у Петра Олексійовича – почесне третє з кінця.
Які рейтинги, такі й конкуренти. Так конкурувати простіше”, – йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що “поки Юля Володимирівна перебувала з візитами у Румунії і Фінляндії разом із Григорієм Михайловичем, у штабі на Турівській кипіла робота”.

Кому війна, а кому й далі б попихтіти над виборами, щоб спробувати захопити владу.

За активним інформаційним порядком в Україні й справді непоміченими залишилися новини про з’їзди двох політичних партій. Так, днями нарада “у вузькому колі” провела”Європейська солідарність” Петра Порошенка. Показово, що представники обох команд офіційно заходи ніяк не коментують. Як правило, на зборах такого роду обговорюють внутрішні питання, вирішують кадрові моменти та готуються до майбутніх виборів. Зі зрозумілих причин, про вибори в Україні зараз мало хто згадує, проте, зважаючи на все, передвиборча кампанія в деяких політиків уже розпочалася. 

У ЗМІ інформації про з’їзди “Європейської солідарності” та “Батьківщини” немає абсолютно жодної. Порційно повідомлення щодо цього видали лише поодинокі телеграм-канали. З’їзди партії проводять поки що віртуальні, проте – досить широкі за охопленням. У штабі Тимошенко прогнозують до 3 тис. учасників онлайн. Запрошено представників практично всіх партійних осередків – від селищних територіальних громад до народних депутатів. Серед головних питань на порядку денному і відбір кандидатів до партійного списку на вибори. Також на з’їзді мають визначитися з кандидатами до місцевих рад. Не виключено й переобрання нового голови політсили, головний і поки що єдиний кандидат – Юлія Володимирівна.

Схоже, у команди Петра Порошенка ситуація трохи складніша. Із завданнями, які ставить перед місцевими депутатами центральний офіс, впоралися далеко не всі. Так, наприклад, нереалізованим на місцях залишилося питання “про виплати військовим”, на яке лідер Євросолідарності робив великі ставки. У результаті, окрім Київської міськради, звернення не проголосувала жодна обласна рада, вказує видання “Вісті”.

Очевидно, що основний політтехнологічний акцент обидві партії сьогодні роблять на волонтерстві та допомозі армії.

Лідерка “Батьківщини” Юлія Тимошенко, яка кілька тижнів тому оскандалилася туристичною поїздкою в ОАЕ, продовжує поводитися як чинний прем’єр-міністр України. Політик чи не щодня анонсує робочі поїздки великими містами країни, зустрічаючись із лікарями, вчителями та військовими. Як і раніше, головні ставки Тимошенко робить на вирішення питань пенсій, тарифів і зарплат. Тиждень тому Юлія Володимирівна приїхала до Полтави. Тут лідер “Батьківщини” відвідала місцеву обласну лікарню. Судячи з опублікованих у її соцмережах фотографій, перед політиком співробітників установи вишикували в лінійку, що дуже не сподобалося простим українцям. Критичних коментарів під постом було багато.

Якщо вибори в Україні все ж таки відбудуться за графіком, боротьба за цільові аудиторії буде непростою. Медійних майданчиків, де політики могли “заманювати” свого виборця, в країні практично не залишилося. По суті у політичних партій втрачено контакт із народом, зокрема й через телебачення, кажуть політтехнологи. Інформаційні канали, які залишилися на плаву, не дають належного ефекту.

“Упевнений, зараз серйозно серед партій поки що ніхто не думає про вибори. “Дідусі” на кшталт “Батьківщини” та ЄС поки що намагаються просто зберегти себе.”, – розповів політтехнолог Дмитро Раїмов.

Занепад старих політичних сил – дуже об’єктивний і резонний, це і про ЄС, і про “Батьківщину”

Нагадаємо, що На початку цього року Національний демократичний інститут опублікував результати загальнонаціонального телефонного опитування українців.
Як виявилося, українцям найбільше не подобається народний депутат і лідер партії “Батьківщина” Юлія Тимошенко. Негативну оцінку політику дали 79% громадян, і лише 13% висловили до неї симпатії. “Срібну медаль” завоював п’ятий президент України та нинішній лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко. Негативну оцінку йому дали 74% опитуваних. Водночас позитивно висловились 18%.