Говорити про широкомасштабні воєнні операції на лівому березі Дніпра зараз ще рано. Проте завдяки вогневому контролю на цій території Збройні сили України змогли виконати певні завдання.

Таку думку висловив на українському телеканалі військовослужбовець та голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко.

«Вже є інформація, що ЗСУ зайняли декілька невеликих плацдармів на цьому напрямку. Завданням Сил оборони в майбутньому є розгортання лінії фронту, яка буде заходити в тил південному військовому округу росіян. Ми побачили, що росіяни не були готові до такої ситуації не тільки інформаційно, а й у військовому плані», – каже Тимочко.

За його словами, деякі плацдарми на лівому березі вже були зайняті нашими військами — це район Антонівського моста, район Кринок, Козачих Лагерів. Цю територію вдалося зайняти зокрема тому, що ворог не міг наблизитися до лівого берега Дніпра, оскільки потрапляв під вогонь нашої артилерії.

«Наразі противник змушений розтягувати свої резерви, тому що лівий берег Дніпра є прямим коридором до Криму», – додав військовослужбовець.

Нагадаємо, керівник Офісу президента підтвердив, що ЗСУ закріпилися на Лівобережжі Херсонської області.

«Вибір України очевидний. Ми рішуче віддані відновленню суверенітету України на всій її міжнародно визнаній території. Попри все Збройні Сили України захопили плацдарм на лівому березі Дніпра. Крок за кроком вони демілітаризують Крим. Ми пройшли 70% дистанції. І наш контрнаступ триває. Ми знаємо, як досягти перемоги. У Президента Зеленського є чіткий план. Серед пріоритетів він визначає розвиток нашого ОПК й розгортання власного виробництва озброєнь», — сказав керівник ОП.