Експерти, що працюють над справою про торішню ДТП в Харкові за участю Олени Зайцевої та Геннадія Дронова, стверджують, що в ході розслідування зі справи зникають важливі факти

Про це розповів харківський кореспондент Юрій Ларін. За його словами, експерти, що проводили дослідження у скандальній справі, з’ясували, що слідчі упустили безліч важливих деталей в процесі своєї роботи.

Крім того, вони запідозрили правоохоронців в навмисному підтасовуванні фактів. Також повідомлялося, що суд вірить Зайцевій на слово, а вона запевняє, що їхала зі швидкістю 70-75 км/год.

Популярне: 700 гривень для кожного: Хто з українців і за що може отримати премію від держави

Коментуючи хід розслідування, українці різко розкритикували роботу судів в країні через те, що Зайцева до сих пір не за гратами.

«Так може вона взагалі просто стояла біля машини, а вони самі кидалися їй під колеса? Напевно так і було. Бідна дівчинка, обмовили і ще посадити хочуть!», – з іронією відзначають українці в соцмережах.

«Що тут можна розслідувати – перевищення було, червоний був і шість трупів – що ще потрібно для слідства?», – дивується люди.

«І цього варто було очікувати тато заплатив одвакат розніс нашим чесним суддям всі задоволені а небіжчиків в рахунок не ставимо система відображена», «Ганьба. Вже скоро рік пройде. До сих пір ніхто не посаджений. Ось що роблять гроші!», – пояснюють інші.

Багато хто відзначає, що якщо законний суд нічого не зможе зробити, доведені до відчаю люди можуть зважитися на самосуд.

«Якщо суд не справляється зі своєю роботою. Або суд Лінча або, як варіант, поставити суддів на те перехресті на місці загиблих і повторити, все, що там відбувалося. Думаю, що коли на них в кульбіті буде летіти 2 тонни металу, вони ухвалять справедливе рішення», – зазначає один з користувачів.

«Вішати треба і правосуддя таке і фігурантів справи!», – додають в коментарях. У той же час деякі коментатори побоюються, що Зайцевої вдасться втекти від правосуддя за кордон: «Швиденько вивезуть за кордон, бо тут життя не буде», – пишуть користувачі.