Радник голови ОП Михайло Подоляк заявив, що Росія намагається реалізувати план дискредитації України через вкидання про “чорний ринок зброї”, щоб західні партнери Києва перестали постачати зброю українській армії.

Про це він написав на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter.

За його словами, пропаганда постійно експлуатує страх, і саме він лежить в основі російського плану дискредитації України. Однак, всупереч всім зусиллям Кремля, спроби російської пропаганди зазнали краху, оскільки протягом останніх шести місяців війни жодного доказу витоку зброї на чорний ринок не було надано.

Подоляк підкреслив, що це є наслідком “війни у ​​прямому ефірі”, а також тотального обліку та ретельного контролю за озброєннями.

“Пропаганда постійно експлуатує страх. Вкиданнями про “чорний ринок зброї” Росія прагне дискредитувати Україну в очах західних суспільств. Як наслідок – заблокувати підтримку. Але через півроку – жодного доказу. Це війна у прямому ефірі, де всі бачать, що є тотальний облік та ретельний контроль”, – заявив Подоляк.

Нещодавно Радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк у суботу підтвердив, що Північна Македонія передала Україні чотири штурмовики Су-25.

“Друг пізнається у скруті. Неважливо, якого розміру твоя країна чи обсяг ВВП, важливо, яке в тебе серце. Багато народів сьогодні виявляють більше мужності, ніж половина G20. Як Північна Македонія, підставивши Україні плече у вигляді танків і літаків. Ми ніколи цього не забудемо”, – написав Подоляк у Twitter.