Народний депутат Євген Шевченко потрапив в черговий скандал: неправильно припаркувався і після ще виявив агресію до співробітниці ВР.

Нагадаємо, раніше він був виключений з партії «Слуга народу» через неоднозначне своєї поведінки.

На цей раз він заблокував виїзд з парковки й після того, як йому зробили зауваження, став агресивно поводитися. Зокрема, він нахамив співробітниці Апарату Верховної Ради Любові Богданової.

Про це розповіла сама дівчина в Instagram.

Нардеп припаркувався біля будівлі парламенту в недозволеному місці й перекрив виїзд для інших авто. Після цього Богданова ввічливо попросила Шевченко прибрати своє авто, щоб воно не заважало іншим. Але у відповідь вона отримала тільки агресію від нардепа. Також він кілька разів чомусь повторив про те, що він депутат, а ось дівчина, на його думку, ніхто.

«Він раз п’ять це повторив, потім взагалі почав на мене кидатися, фоткал чогось мою машину і спеціально НЕ від’їжджав хвилин п’ять. Чесно, я таких жлобів ще не бачила, до сих пір в шоці », – розповіла Богданова.

Відзначимо, це не перший скандал, в якому замішаний Шевченко.

20 квітня він провів зустріч з невизнаним президентів Білорусі Олександром Лукашенком. При тому, що він не погодив таке рішення з представниками партії «Слуга народу». Україна офіційно не визнає Лукашенко президентом і тому така зустріч ставиться під велике питання. Уже в травні було прийнято рішення виключити Шевченко з партії.

А також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.