Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль в понеділок, 30 листопада, зустрівся з віце-президентом Туреччини Фуатом Октаєм. Сторони обговорили спільні інвестиційні проекти, початок зони вільної торгівлі і будівництво житла для кримських татар.

Про це повідомляє прес-служба Кабміну.

Шмигаль і Октай обговорили актуальні питання ведення бізнесу в Україні турецькими компаніями і механізми поліпшення бізнес-клімату, серед яких розвиток державно-приватного партнерства, для залучення нових інвесторів.

“Турецька Республіка має успішний досвід в сфері реалізації масштабних інфраструктурних проектів за формулою державно-приватного партнерства. Очікуємо, що найближчим часом відбудеться Третє засідання українсько-турецької робочої групи з питань державно-приватного партнерства”, – сказав Шмигаль.

Крім того, прем’єр-міністр України зазначив початок взаємодії з Туреччиною в галузі будівництва житла для кримських татар, які були змушені покинути Крим.

“Зараз ми опрацьовуємо питання узгодження локацій будівництва житла та кількості квартир по кожній з них для підготовки фінальної версії відповідних Меморандуму та Угоди. Очікуємо якнайшвидшого узгодження їх текстів для початку реалізації цього важливого проекту”, – сказав Шмигаль.

Нагадаємо, нещодавно Шмигаль анонсував введення плану Б у разі провалу ефективності карантину вихідного дня.

Також ми писали про те, що Шмигаль чекає позитивного сигналу від МВФ для отримання нового траншу макрофінансової допомоги.