Контрнаступ Збройних сил України останніми днями помітно активізувався, просування українських військ посилилося на трьох напрямках – Оріхівському, Бердянському та Мелітопольському. 

Про це в ефірі одного з українських телеканалів розповів військовий експерт Олександр Мусієнко. 

За його словами, зараз контрнаступальні дії продовжуються на трьох напрямках. Однак, з часом ЗСУ доведеться визначитися з одним пріоритетним напрямком, оскільки лінія фронту дуже широка і одночасно наступати по всьому фронту і завдавати потужних ударів по силах супротивника буде дуже складно. 

“Ми прийдемо до якогось, скажімо так, спільного знаменника в тому, що ну з часом все одно доведеться визначатися з напрямками. Тому що ну фронт занадто великий, і наступати по всій лінії фронту миттєво потужними ударами це складно. Це не неможливо, але це дуже складно і великі ризики. Тому, як би там не було, ми вийдемо на основний напрямок, на напрямок додатковий”, – каже Олександр Мусієнко. 

За словами військового експерта, зараз, враховуючи наші поступи, найбільш перспективними виглядають два основні напрямки – Бердянський та Мелітопольський. Як зазначає Мусієнко, можливо саме по них і буде подальший поступ, а не лише по одному. Так чи інакше, стратегічно ЗСУ діють дуже правильно, тож незабаром нас однозначно очікують хороші новини з фронту.