Кандидатка в президенти Білорусі Світлана Тихановська, яка зараз знаходиться в Литві, намір найближчим часом оголосити себе президентом Республіки Білорусь.

Про це польській газеті “Rzeczpospolita” повідомила прес-секретар Тіхановском Анна Красулина.

«Відповідну заяву зараз готується», – сказала Красулина.

При цьому в штабі кандидата очікують, що країни Заходу визнають її перемогу на президентських виборах.

“Ми очікуємо, що захід прийме вибір народу Білорусі і визнає перемогу Тихановської”, – додали в штабі

Раніше Тихановська, яка знаходиться зараз в Литві, ініціювала створення Координаційної ради для забезпечення трансферу влади, підкресливши, що готова до діалогу.

Також в штабі кажуть, що з надією дивляться на мирні акції на вулицях міст Білорусі, відзначаючи, що жахи жорстокого розгону силовиками учасників протестів «ніколи не повинні повторитися».

Нагадаємо, що в штабі Світлани Тихановської заявили, що виступають проти як проведення другого туру виборів, так і перерахунку голосів.

До слова, в месенджері Telegram, запустили опитування “За кого Ви проголосували на виборах президента Білорусі”. Станом на 22 годину 55 хвилин 15 серпня на питання, про те, за кого ви голосували на виборах, 52% користувачів відповіли – за Світлану Тихановську.

В українському МЗС заявили, що офіційно оприлюднені результати виборів президента Республіки Білорусь не викликають довіри в білоруському суспільстві.