Україна змушена йти на подібний крок

Спікер Парламенту Дмитро Разумков розповів, як будуть готувати новий законопроект про особливий статус ОРДЛО.

Про це Дмитро Разумков заявив в ефірі українського телеканалу.

За його словами, новий закон про особливий статус ОРДЛО – вимушений крок, на який повинна піти Україна.

Разумков підкреслив, що до розробки нового закону будуть залучені всі, кого він так чи інакше буде стосуватися, в тому числі і міжнародні партнери України.

“Те, що було необхідно зробити Верховній Раді України, ми зробили – ми продовжили той закон, який діяв до цього. Це був вимушений крок, тому що до нього прив’язані багато речей, в тому числі і санкції, в тому числі і співпрацю в рамках мінських домовленостей, і багато інших речей”, – заявив в ефірі спікер українського Парламенту.

Він також зазначив, що коли глава держави Володимир Зеленський прямував на зустріч лідерів Нормандської четвірки, то всі усвідомлювали, на які кроки Україні треба піти.

“У подальшому, як і говорив президент, у цьому плані він є ключовою фігурою, яка займається цим напрямком в державі, ми будемо писати нову редакцію закону, залучаючи як суспільство, так і міжнародних партнерів та всіх, кого цей законопроект так чи інакше буде стосуватися. Для того, щоб ми змогли зробити якісний закон, який буде працювати в інтересах держави Україна”, – підсумував Дмитро Разумков в ефірі телеканалу.