Останнім часом на Південному напрямку було знищено командний пункт окупантів РФ у Скадовську, а також бази РФ у Чорнобаївці, Новій Каховці, Бериславі, Лазурному та Чулаківці.

Як розповів Сurrenttime депутат Херсонської обласної ради Сергій Хлань, це можна назвати системним серйозним збільшенням військової активності у напрямку Херсона та підготовкою до звільнення області від окупантів.

“Антонівський міст на сьогоднішній день вже недоступний для проїзду важкої техніки та проїзду фур. Вже вчора він був закритий для важких машин і важкої техніки – проїжджали лише легкові автомобілі та невеликі пасажирські автобуси. А фактично вже добу окупанти не можуть перекидати важке озброєння та боєприпаси з Антонівському мосту”, – наголосив він.

За його словами, у напрямку до Херсона окупанти мають ще кілька слабких місць: Журавлина балка, міст через Інгулець, а також у Даріївці в передмісті Херсона.

“Тому є ще місця, пошкодивши які фактично можна зупинити проїзд техніки ближче до Херсона, тим самим перешкодити поповненню і боєприпасів, і техніки, і живої сили якраз для забезпечення військових дій Російської Федерації”, – зазначив співрозмовник.

Водночас він не виключив, що ЗСУ останні два тижні проводять системну роботу для підготовки наступу.

“Спочатку знищувалися тилові склади, разом з цим знищуються польові склади, які ми бачимо. З офіційної інформації: вони знищуються авіаударами, тільки за останню добу було завдано 10 авіаударів, три вертолітні та сім – з літаків. І, відповідно, плюс Антонівський міст, який перекриває постачання – це і є вже майже фінальна стадія підготовки до піхотного контрнаступу”, – додав Хлань.