Ірина Геращенко, яка нещодавно повернулася з відпустки, опублікувала фотозвіт із Світового Конгресу Українців, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Може собі дозволити”: Марина Порошенко вразила українців вишиванкою ніжного кольору, зшитою на замовлення. Очей не відвести!

Світовому Конгресу Українців- 50 років. Сьогодні з колегами прийшли привітати закордонне українство, поспілкуватися і подякувати. За те , що зберігали мову і традиції, історію і пам'ять. З колегами обговорювали , що багато хто з нас , в русифікований пострадянській Україні , довго і непросто йшов до усвідомлення свого українства, своїх коренів і історії. В нас , в тому числі в моїх рідних Черкасах, намагалися відібрати мову, бо було тільки 2 українські школи на все місто, згадки про Голодомор, справжню історію " розкуркулення" й загону селян в колгоспи. Тому такою чутливою є для мене тема збереження мови і українства в діаспорських родинах. Хороший і правильний приклад поваги до своєї історії. І настрій в нас сьогодні хороший):