Екс-глава Національного банку України Валерія Гонтарева придбала будинок в Лондоні за 23 мільйони фунтів (майже 30 млн. $). Про це повідомив Лідер руху «Справедливість» Валентин Наливайченко.

При цьому, яким дивом екс-чиновниця примудрилася заробити на такий будинок, перебуваючи на державній службі, залишається загадкою.

«Вона купила за 23 мільйони фунтів будинок, знаєте де? В Лондоні. Як може державний службовець отримати і купити собі за 23 мільйони фунтів?», – заявив Наливайченко.

Популярне: Масові перевірки та шалені штрафи: як каратимуть українців вже з жовтня

Раніше повідомлялося, що після скандальної кар’єри в НБУ Валерія Гонтарева вирішила покласти око на сферу охорони здоров’я. Чиновниця, яку неодноразово критикували за роботу в державному регуляторі, вирішила створити нову схему “здирництва” українського населення.

Гонтарева заявила, що ще до роботи в НБУ вона хотіла створити медичний проект, який нібито полегшить роботу українським лікарям. Черговий стартап Гонтаревої отримав назву Medikit. Вона запевняє, що дана платформа дозволить українцям створити електронний кабінет, де буде зберігатися вся інформація про пацієнта: результати аналізів, досліджень і медична карта.
 
Нагадаємо, раніше стало відомо, що співробітники Національного агентства з попередження корупції знайшли цілий ряд порушень під час повної перевірки декларації екс-глави Нацбанку Валерія Гонтаревої за 2016 рік.