Депутати влаштували скандал із взаємними звинуваченнями, в хід пішли навіть непристойні вирази.

Глава фракції “Слуга народу” Давид Арахамія і нардеп від ОПЗЖ Вадим Рабінович посварилися у прямому ефірі через кума Путіна Віктора Медведчука, який нині під домашнім арештом.

Депутат від ОПЗЖ звинувачував чинну владу в провальній політиці, а “слуга народу” пригадав йому Медведчука з Путіним.

Арахамія: “У вашому крилі партії кум Путіна лідер, який сидить у в’язниці…”

Рабінович: “Так він 175 доларів привіз… Якби у вас совість була, ви б поцілували його в одне місце. І зараз би всі отримували по 2 гривні (газ для населення). А вам треба просто упакувати людину…”

Арахамія: “Що говорить цей політичний союз? Давайте підемо до Путіна, поцілуємо його в усі місця, візьмемо газ по 100 доларів, і всі заживемо добре”.

Рабінович: “Вам сказали – візьміть газ, нічого продавати не треба. А ви ж не в змозі цього зробити…”

Арахамія: “Вадим Зіновійович, ви відстали на 7 років. 12 тисяч людей поклали свої життя на кордоні за те, щоб так не було”.

Рабінович: “Ви провокуєте це все, прикриваючись війною. Воюєте і провокуєте все. І розповідаєте, що люди живуть погано, тому що ви крадете”.

Як ми вже писали, днями Рабінович їздив до Москви, де прямо на Червоній площі відзвітував про переговори з Кремлем щодо України. Він провів зустріч із заступником глави Адміністрації президента РФ Дмитром Козаком, якого ще називають куратором з українського питання.

Навіщо Рабінович їздив в Москву? Як мінімум, щоб замовити слівце за свого друга Медведчука. Зізнаючись у любові до Москви, Рабінович вільно гуляє по Червоній площі, явно отримуючи від цього задоволення. Він зізнався, що на прийомі у Козака розповів останньому про деталі триваючого процесу по Медведчуку, – повідомляє видання Інформатор.Медіа.

Не забув Рабінович про можливість в прямому ефірі облити лайном Україну, розмірковуючи про відсутність в керівництва ефективного плану, і про відносини України з США.

Обурився Рабінович і «геноцидом» влади проти українського народу, маючи на увазі зростання цін на природний газ. Однак промовчав, що ціну на газ завищує Росія, куди він їздив на уклін. Чому Рабінович не домовився про знижки на газ?

Рабінович реально є агентом Кремля: ще в 1980-і його завербували КГБшники. Це сталося під час одного з перебувань Рабіновича в місцях не таких віддалених. Він це і не приховує, однак наполягає на імітації співпраці з чекістами, а не справжньому стукацтві. Так «імітував», що увійшов в роль і до сих пір не може з неї вийти.

Шкода, що у Верховній Раді, де лежать три закони про колаборантство, жоден з них ще не прийнято. Втім, вони так написані, що ще потребують доопрацювання. У цих законах не прописано деталі, що дозволяють покарати таких персонажів, як Рабінович, Кива або Бойко з Медведчуком, але не чіпати мирних українців, що мають, наприклад, родичів в РФ і «ЛДНР».

Скабєєва в ефірі пошкодувала Рабіновича, мовляв, як це він живе в «фашистській» країні, і як його покарають тепер за візит в Москву. На що Рабінович у відповідь заявив, що йому до кримінальних справ не звикати. І це правда: в СРСР Рабінович двічі відсидів за крадіжку держмайна у великих розмірах.

Залишається тільки дивуватися, чому українська влада ще не оголосила війну таким колаборантам, як Рабінович і йому подібним.