Сьогодні ЗСУ вполювали велику здобич!

Події на півдні Донецької області стали свідком жорсткої боротьби між українськими військовими та російськими загарбниками. Українська 58-а окрема мотопіхотна бригада знову виявила свою відданість та мужність, відбивши спробу ворожого штурму під селищем Урожайне.

За інформацією, опублікованою пресслужбою 58-ї ОМПБр, ворожі сили вчинили спробу прориву на південних околицях селища. Вони використали три одиниці бронетехніки, включаючи дві бойові машини піхоти та один танк. Проте українські військові були готові до цього наступу.

Завдяки ефективній розвідці, українські захисники зуміли вчасно виявити загрозу та взяли необхідні позиції для оборони. Вони відправили танк «Т-80» на позицію для обстрілу ворога. Танк успішно знищив перший ворожий танк, який рухався перед колоною. Після цього ворожі бойові машини почали відступати, і ворожа атака була відбита.

Таким чином, першою його ціллю став ворожий танк, що рухався попереду колони. Точним пострілом танк було знищено, внаслідок чого сталася детонація боєкомплекту. Після цієї втрати дві БМП, які йшли за танком із піхотою всередині, почали розвертатися та тікати у бік своїх позицій. Відображення штурму відбулося на південних околицях селища Урожайне Донецької області.

Це ще один приклад мужності та професіоналізму українських військових в боротьбі проти агресії з боку Росії. Бригада вже тривалий час тримає оборону на цьому напрямку, і її відповідь на цю ворожу атаку була дуже добре спланована та координована.