Скоро F-16 вже будуть на території України і, ймовірно, головною їхньою ціллю буде знищення Кримського мосту та літаків РФ. Експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Черник, наголосив на необхідності F-16 для ефективного захисту.

Він зауважив, що лише системи Patriot не зможуть впоратися з російськими військовими, оскільки окупанти переважно засипають ці регіони КАБами, які пускають з літаків. Черник пояснив, що важко збивати російські Су-34, які дошкуляють українським військовим КАБами, і він сподівається, що F-16 зможуть впоратися з цим завданням.

» Противник буде завдавати ударів до кінця цієї війни, до останньої хвилини, на мій погляд, навіть якби сіли за стіл переговорів підписувати капітуляцію, то вони і в цей момент можуть завдати ударів. На поле бою такий режим протиборства (використання Patriot ) також не впливає. Поле бою треба засипати класичною артилерією, далекобійними ракетами нищити логістику. І найголовніше –збивати Су-34, які дошкуляють нам КАБами, і сподіваюсь F-16 впораються з цим завданням», — зазначив Черник.

Експерт підкреслив, що на сьогоднішній день ворог готовий до атак на системи Patriot, тому необхідно мати ефективні засоби для захисту. Він також прокоментував надходження військової допомоги від союзників, вказавши на важливість великої кількості зброї для досягнення результату в боротьбі з окупантами.

«Сподіваємось, інтегруючи цю всю роботу разом, для нас стратегічна ціль незмінна – обвалити південний плацдарм і вийти на північне приазов’я. Я прихильник, що це можливо. Але при одній умові – дуже багато зброї. Не 10 ракет ATACMS, а 200-300-400. І таке саме ракетно-бомбове навантаження на F-16», — підкреслив Черник.