Конкурс "Міс Україна Всесвіт", який минулого тижня відбувся в Києві, знову став причиною жартів в мережі, передає Корупція.Інфо

Популярне: “Почнуть тріщати будинки…все піде під воду “: Те, що насувається на Україну буде гірше Чорнобиля

Так, в співтоваристві Рагу.лі в Facebook, де раніше вже ставили під сумнів красу конкурсанток, на цей раз пройшлися по гостям конкурсу, які також виставили на показ свій шик.

"Про конкурс Міс Україна Всесвіт наші таблоїди (і не тільки) пишуть так, ніби цей конкурс дійсно має стосунок до України і до всесвіту. На мою думку, він про блиск та убогість, а ще про макіяж єнотів, досягнення пластичної хірургії та непересічну манеру самопрезентації. Зараз я вам покажу найцікавіші зразки", – написала ведуча спільноти.

Вона опублікувала кілька знімків, які супроводила їдкими коментарями.

"Почну з того, що перед конкурсом організатори влаштували презентацію… От я не буду казати, презентацію чого, спробуйте здогадатися. Ні, не бюджетної хвойдарні".

"Хоча дівчата вдяглися дуже відповідно. Одна навіть відразу в халаті прийшла".

айбутня міс маякувала про свій потенціал задовго до перемоги".

"А ось вона уже після. Не могла визначитися де відкритися – зверху чи знизу, тому одночасно і там, і там. Сукня така красномовна, що навіть якби на місці розрізу була просто червона стрілка, це виглядало б скромніше".

"Оформлення сцени і супроводжувальний антураж вражали. По-багатому".

"Віце-міс. Я от думаю, звідки у них ця мода робити собі носи сифілітиків? Ще трохи і він взагалі зникне з обличчя. Це красиво?"

"Щоб не обділити нікого, діагнози… ой тобто титули щедро роздавали. От, наприклад, Міс Євролаб, що б це не значило".

"Ну і серед гостей теж знайшлися свої міс".

При цьому користувачі мережі були не дуже здивовані побаченим, відзначивши, що від сільської країни іншого очікувати і не доводиться.

Крім того, користувачі шкодували конкурсанток, а також їх батьків.