Українська журналістка Наталя Гуменюк викликала невдоволення в мережі своїм заміжжям з російським телеведучим, який раніше фотографувався з терористами "ДНР", передає Корупція.Інфо

Популярне: “Почнуть тріщати будинки…все піде під воду “: Те, що насувається на Україну буде гірше Чорнобиля

Відповідний пост опублікував на своїй сторінці в Facebook журналіст Роман Скрипін.

"Ні, я не переходжу на особистості. Це просто факти. Петро Рузавин. Ведучий" Дощу ", забороненого в Україні, новий чоловік Наталії Гуменюк, яка як би є головою ГО " Громадське телебачення". Хронологія така: Петро фотографується з Бородаєм (там де і небайдужий до арештованих російськими окупантами Канигін (російський журналіст Павло Канигін – ред.)). Петро одружується на Гуменюк (просто Господи!) ", – написав він, опублікувавши фото Рузавіна в компанії з терористом.

За словами Скрипіна, весільна церемонія пройшла в Мінську.

"Щастя молодим! Гірко! В ясна! Необхідні ще якісь пояснення?" – додав він.

Журналіст також нагадав про скандал, який спровокувала Гуменюк, коли обурилася, що дуже багато людей "смітять" в соцмережах постами про своїх і чужих дітей.

"Варто сподіватися, що Наталя тепер переїде до Москви? Або Рузавін отримає грошову посаду на" Громадському "? Ну гранти вони такі… Взяв і пішов. І чи будуть засмічувати стрічку Фейсбук молодята своїм генетичним матеріалом?" – уклав він.

Згідно з даними на сайті "Дощу", 26-річний Рузавин є випускником журфаку МДУ.

У травні 2014 року його, будучи кореспондентом телеканалу, був побитий в Криму місцевої "самообороною".