Країни НАТО та інші ключові держави світу уже ніколи не погодяться на переговори з країною-агресоркою Росією на її умовах. Вони не дозволять, щоб шантаж російського президента Володимира Путіна спрацював, адже тоді глава Кремля може продовжувати свою агресію і поширити її не лише на Україну, а й на інші держави.

Про це розповів колишній голова Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України Микола Маломуж.

“Ключові країни світу, передусім країни НАТО, вже ніколи не погодяться на переговори на умовах Росії. Вони розуміють, що, шантажуючи Запорізькою АЕС або ядерною зброєю, Путін буде продовжувати агресію не тільки проти України, але й, можливо, країн НАТО”, – наголосив Маломуж.

Захід розуміє, що він повинен перемогти Путіна. В іншому разі постраждає не лише Україна, але й західні країни.

“Тобто зараз Заходом не розглядається варіант переговорів – стоїть питання про повалення путінського режиму або ослаблення його шляхом поразки у війні, після чого зможуть бути висунені жорсткі умови щодо демілітаризації Росії та сплати компенсацій Україні. Відтак, Захід змушений або перемогти Путіна, або постраждає не лише Україна, але й західні країни. Терорист повинен бути знищений”, – зазначив генерал армії України.

Він наголосив, що якщо залишити Путіна у спокої, то він і далі продовжуватиме проводити свою агресивну політику і буде грати за своїми правилами, тому що вважатиме, що він виграв війну.