Найтитулованіша спортсменка України в історії Олімпійських ігор, чотириразова чемпіонка Олімпіади Яна Клочкова після початку повномасштабної війни не дає про себе знати.

Багатьох українців давно дуже цікавить питання, куди ж зникла і де зараз Яна Клочкова. У своїй авторській програмі український ведучий Слава Дьомін розповів, що на превеликий жаль українських фанів “золотої рибки”, вона підступно зрадила свою Батьківщину і разом з сином поїхала до тимчасово окупованого Криму.

Там Яна Клочкова живе з батьками і за півтора року жодного разу ніяк не прокоментувала повномасштабну війну російської федерації проти України. Спортсменка робить вигляд, ніби взагалі нічого не відбувається і РФ не намагається стерти нашу державу з лиця землі, вбиваючи мирних людей.

Свій профіль в Instagram лицемірна зрадниця закрила, а сторінки у російських соцмережах Клочкова так і не видалила:

“Таке враження, що Клочкова живе в іншій реальності. Хоча не будемо забувати з ким свого часу вона товаришувала. Нагадаю, що Яна була близька до українського президента-втікача Віктора Януковича. І навіть в 2006 році була обрана депутатом харківської міської ради від одіозної “Партії регіонів». А матір плавчині Олена Синявська ще 2021-го року у себе в Facebook продовжувала постити георгіївській стрічки незважаючи на війну на Донбасі”, – обурено прокоментував Дьомін поведінку зрадниці.