Харківський бізнесмен Олександр Ярославський зазвичай сам перебуває за кермом свого автомобіля. Про це повідомляє журналіст Михайло Ткач у своєму Telegram-каналі.

«Ми неодноразово фіксували олігарха на різних заходах та в аеропорту саме за кермом. В Україні лише кілька великих бізнесменів, які особисто керують машинами: Суркіси, Колесніков, Ярославський», – написав Ткач.

Він зазначив, що нещодавно з’явилася інформація про те, що в Україну завезли один із найдорожчих позашляховиків. За даними джерела журналіста, його доставили для Ярославського.

«Brabus 900 Rocket Edition G Wagon входить до найшвидших і найдорожчих позашляховиків на планеті. Наклад моделі – 25 екземплярів, ціна – від 571 270 євро (майже 18 000 000 гривень!)», – наголосив Ткач.

Він також уточнив, що є відомості про те, що саме цей автомобіль потрапив до ДТП минулої ночі. Його джерела повідомили, що ввечері 9 лютого спілкувалися з Ярославським по телефону за кілька годин до аварії, і той був у нетверезому стані.

Ткач додав, що про те, що бізнесмен залишив країну раптово, може свідчити той факт, що чартер прилетів із Польщі відразу під виліт Ярославського і не очікував в аеропорту кілька годин, як це зазвичай відбувається. Журналіст прикріпив фото його автомобіля після аварії.

Як повідомляє «Українська правда» із посиланням на джерела у правоохоронних органах, за попередніми даними, на загиблого наїхали двічі: перша та друга машина з кортежу.

Інше джерело розповіло, що відеокамери на трасі “Київ-Харків-Довжанський” зафіксували проїзд 2 автомобілів “Mercedes Benz 63 AMG” з подібними номерами – “АХ0018ХО” та “АХ0018МС” – до і після аварії. Також співрозмовник видання стверджує, що Ярославський був на місці ДТП, але невідомо, чи він був за кермом.

За даними двох джерел «УП», чоловік, який вранці здався поліції, насправді під час ДТП був зовсім в іншому місці.

Нагадаємо, що після півночі 10 лютого на трасі між Харковом і Мартовим, де мешкає бізнесмен Ярославський, знайшли мертвого 50-річного чоловіка. Зранку  у правоохоронних органах підтвердили, що на місці смертельної ДТП під Харковом знайшли номерні знаки з автівки кортежу Ярославського.