Екс-прем’єр Італії Сільвіо Берлусконі помер на 87-му році життя.

Про це повідомляє італійська газета Corriere della Sera.

Зазначається, що Берлусконі помер у лікарні Сан-Раффаеле в Мілані, куди він повернувся 9 червня.

Екс-прем’єра Італії повторно госпіталізували після виписки з лікарні минулого місяця, де він більше шести тижнів лікувався від легеневої інфекції, пов’язаної із хронічною лейкемією.

Зазначимо, італійського політика 5 квітня відвезли до міланської лікарні “Сан-Раффаеле”, і спочатку лікарі підозрювали пневмонію. Проте, за даними журналістів, під час нещодавньої госпіталізації Берлусконі було зроблено аналізи, які показали, що запалення легенів може бути пов’язане із загальною слабкістю організму, спровокованою лейкемією.

“Сільвіо Берлусконі страждає на лейкемію. Болі, які мучать його, і пневмонія останніх кількох днів насправді є ускладненнями, які можуть завдати шкоди і так ослабленому організму”, – писали раніше італійські ЗМІ.

Також, як відомо, Сільвіо Берлусконі – найвідоміший і найбагатший товариш Путіна в Італії, за понад 20 років перебування того при владі в Росії, ніколи не приховував своїх особливих стосунків з російським очільником. Після вторгнення Росії до України їхня дружба стала ще міцнішою. Він підтримував кремлівського диктатора Володимира Путіна і на його запрошення їздив до тимчасово окупованого Росією Криму.