Популярний артист, лідер гурту DZIDZIO Михайло Хома розповів, чи готовий він до того, щоб у них з дружиною з’явилася дитина.

Про це він розповів в ефірі ТРК «Україна» у програмі «Ранок з Україною».

Михайло Хома поділився своїми роздумами щодо появи в будинку дитини і нові можливості.

«Людина припускає, а Бог розташовує. Напевно, підходить той час, коли треба відкривати в своїй душі, у своєму поведінці, характері, в щасті інші нотки. А я думаю, що дитина відкриває значно більші простір і межі. Ви що Дзідзьо не бачите, який я насправді? Я в хаті на октаву вище кажу, танцюю, співаю – я дитина всередині і завжди всім кажу: не перекривайте в мені дитину», – сміється DZIDZIO.

Він додав, що його не лякає те, що з батьківством потрібно буде менше приділяти уваги кар’єрі.

«Мама б вже прилетіла – тільки дай знак! Дружину треба питати, у мене особисто немає страху – я завжди беру на себе відповідальність», – розповів артист телеведучим в інтерв’ю.

Відзначимо, що дружина Михайла — львів’янка, співачка Ярослава Притула, відома під сценічним псевдонімом SLAVIA, вони співали разом у групі «Михайло Хома і друзі».

Нагадаємо, що DZIDZIO зворушив відео, яке було знято 23 роки тому. Популярний український співак Dzidzio (справжнє ім’я Михайло Хома) показав в Instagram, як виглядав в 13 років.