Українська актриса Ксенія Мішина, яка стала переможницею шоу “Танці з зірками 2019”, розповіла, як живе після перемоги та з якою хворобою їй доводиться жити.

Зірка популярного серіалу “Кріпосна” і переможниця гучного проекту “Танці з зірками 2019” зазначила, що після шоу вона постійно зайнята на зйомках у кіно і серіалах.

Про це вона написала на своїй особистій сторінці в Instagram.

Дівчина зазначила, що це забирає в неї дуже багато часу. Актриса навіть не встигає зайнятися собою і просто відпочити від такого робочого графіка.

“Я все частіше помічаю, що ні чорта навколо не помічаю, крім своїх ролей…, – зізналася Мішина.

Крім того, вона попросила у своїх фанатів порекомендувати для неї місця для дозвілля, а також розповіла, що у неї жахлива алергія на багато фірм декоративної косметики для обличчя, і в тому числі для волосся, у актриси непереносимість.

Вона зазначила, що дуже важко доводиться її гримерам, але вони з розумінням ставляться до її хвороби і роблять все, щоб убезпечити шкіру дівчини.

“Так, це важко і гримерам доводиться в два рази частіше бігати біля мене, але всі розуміють, що це мій робочий інструмент і його потрібно берегти”, – зазначила дівчина.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Немного о закулисных секретах … а конкретнее о гриме… Я крайне аллергична и на многие фирмы декоративной косметики для лица, и в том числе для волос, у меня непереносимость … ⠀ Я никогда не пользуюсь лаками для волос, ну разве что в критичных случаях) Все мои девочки-гримеры уже прекрасно это знают и приспособились все укладывать водичкой!)) Например, все мои начесы в «Крепостной» фиксировались с помощью воды… Да, это тяжело и гримерам приходится в два раза чаще бегать возле меня, но все понимают, что это мой рабочий инструмент и его нужно беречь… ⠀ Что касается лица – у меня свой правильно подобранный тон, который идеально мне подходит и на всех съемках я использую исключительно его… Мне невероятно важно, когда меня понимают и прислушиваются к желаниям по мэйку, ибо грим – это моя красота в кадре. Также люблю максимально легкие мейки и нюдовые цвета… Терпеть не могу пудры, тк считаю блеск лица- элементом свежести и молодости. Поэтому у меня особая любовь к хайлатерам) ⠀ Конечно задачи и видения режиссёров всегда разные, но я очень ценю, когда департаменты красоты работают в симбиозе с моими желаниями) ⠀ А чем вы балуете свою внешность и что категорически не приемлите? 📸@martin_slide

Допис, поширений Ксения Мишина (@misha.k.ua)

Вона також розповіла, якою косметикою їй доводиться користуватися і навіть написала, що її зачіску стилісти часто укладають за допомогою звичайної води. Але з цим нічого не можна вдіяти, адже лак теж небезпечний для шкіри Мішиной.

Користувачі Мережі почали жаліти актрису і писати, що їй і не потрібен ніякий макіяж, адже вона і так неймовірно красива і приваблива дівчина. Крім того були і ті, хто зазначив, що Мішина нагадує їм Анджеліну Джолі. Багато хто почав їй рекомендувати свої власні рецепти краси, а також дали поради, як уберегти шкіру від косметики.