Спікер Кремля Дмітрій Пєсков заявив, що російському диктатору Владіміру Путіну “доповіли про прорив кордону Російської Федерації нібито диверсантами”.

В цей же час російські партизани заявили, що звільнили Гора-Подол і рухаються далі в Гайворон, створюючи демілітаризовану зону.
Одразу після цієї інформації російські пабліки повідомили, що заступника голови адміністрації міста Грайворона поранено під час обстрілу будівлі адміністрації. Також поранення отримали два співробітники МНС.

В самому Білгороді величезні затори. Люди тікають з міста, на вулицях звучить сирена, часто чутно вибухи. Як повідомляють російські ЗМІ, влада Білгородщини оголосила план перехоплення, а також, за чутками, розпочали евакуацію мирного населення – в області помітні численні автобуси на Білгородському напрямку. На додачу оголошено загальний збір співробітників у всіх відділах поліції регіону.

Самі ж представники Легіону “Свобода Росії” стверджують, що ситуація складна. Зараз вони створюють демілітаризовану зону на кордоні з росією, звідки її армія не зможе обстрілювати Україну.

У Скабеєвої та Соловйова істерики в прямому ефірі. Що робити влада росії не знає. Там танки та гвинтокрили. Але це ні про що не свідчить. Росіянє знають з телевізора – це можна придбати у любом воєнторзі 😉

На цю ситуацію відреагував і так званий ватажок ЧВК “Вагнер” Євгеній Пригожин.
“Кухар Путіна” також впав в істерику, закликав нарешті назвати так зване «СВО» – війною, а в кінці звинуватив у провалі кордону Міністерство Оборони РФ.
Крім цього, з’явилась інформація, що сьогодні в Бєлгородській області впав черговий російський вертоліт, на цей раз Мі-8.
За попередніми даними, він міг зазнати аварії поблизу населеного пункту Прохорівка. Чи пов’язано це з діями Легіону «Свобода Росії» та «РДК» – поки що не відомо.

Водночас у Зеленського відреагували на події у Бєлгородській області рф

“Єдиною рушійною політичною силою в тоталітарній країні закручених гайок завжди неминуче стає партизанський рух зі зброєю в руках. Україна із цікавістю спостерігає за подіями в Бєлгородській області росії та вивчає ситуацію, утім не має до неї безпосереднього стосунку. Як відомо, танки продаються в будь-якому російському військторзі, а підпільні партизанські загони складаються все-таки з громадян росії”, – зазначив радник голови ОП Михайло Подоляк.