Україна очікує ухвалення Ізраїлем рішень щодо надання військової допомоги.

Про це заявив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба на спільній пресконференції з главою МЗС Ізраїлю Елі Коеном у Києві.

Насамперед ідеться про захист українського неба

“Ізраїлю добре відомий наш список військових потреб, його передавали минулому уряду, передавали цьому уряду. Ми очікуватимемо ухвалення відповідних рішень. Насамперед ідеться про захист українського неба”, – сказав Кулеба 

Кулеба заявив, що задоволений сьогоднішньою зустріччю з Коеном та “якістю розмови”.

Він також зазначив, що після їх телефонної розмови Коен приїхав до Києва “навіть швидше, ніж очікувалося”.

“Я думаю, що сьогодні ми закладаємо дуже серйозний фундамент. Але чи буде збудовано на цьому фундаменті повноцінний будинок – залежить від подальших рішень, які буде ухвалено або ні”, – наголосив Кулеба.

“Немає жодної об’єктивної причини, чому Ізраїль і Україна сьогодні не мають стояти пліч-о-пліч”, – зазначив міністр.

Зазначимо: міністри закордонних справ Ізраїлю та України сьогодні, 16 лютого, зустрічалися у Києві під звуки повітряної тривоги. Про це повідомляє The Jerusalem Post.

Зустріч міністрів не було перервано, зазначає видання.

Повідомляється також, що глава МЗС Ізраїлю відвідали Київщину, яка пережила звірства російських окупантів минулого року.

“Неможливо залишатися байдужим перед суворими видовищами і жахливими історіями, які я тут почув і випробував… Ізраїль засуджує будь-яке навмисне заподіяння шкоди невинним”, – сказав Коен після відвідування.