Олексій Арестович хоче зустрітися з користувачем мережі, який підписаний як “Нєжинскій Гурок”. Напередодні між ними спалахнула словесна сутичка з використанням міцної лайки, повідомляє Фейсбук “Нєжинскій Гурок”.

Спершу зустріч мала відбутися 4 липня об 11:00. Однак згодом “Нєжинскій Гурок” запропонував змінити час, аргументуючи це тим, що працює лікарем і думає про своїх пацієнтів.

Чоловік захотів перенести зустріч на п’ятницю (ймовірно, 9 липня), 18:00. Тим часом Арестович звинуватив опонента у тому, що “дядько, ти запетляв”. Окрім того, політик заявив, що у нього на цей час заплановано офіційний захід, тому запропонував зустрітися о 17:00. Місцем зустрічі обрали Майдан.

Згодом у мережі поширили скриншот, на якому Арестович нібито пропонує перенести зустріч на час, коли його “з ганьбою” виженуть з посади. Своє рішення політик пояснив тим, що він – командний гравець, і йому порадили цього не робити.

Нещодавно виник скандал через те, що жінки-військові на репетиції до Дня Незалежності були в туфлях на підборах. Олексій Арестович різко висловився про скандал з підборами у коментарях в мережі.

Радник Андрія Єрмака відповів у коментарі користувачу, який нецензурно критикує його заяви про жіночий парадний одяг. Зокрема Арестович також вжив нецензурну лексику.

Користувач мережі, який підписаний “Нєжинскій Гурок” поділився скриншотом початку статті в The Guardian, де репетицію жінок до параду у взутті на підборах, назвали “ідіотською”.

Також цей користувач дописав свій коментар: “Тільки нагадаю, что Олексій Арестович є ганебним п**арасом”. До речі, він позначив Олексія Арестовича.

Згодом Олексій Арестович у коментарях відповів на образу, також вживаючи нецензурну лексику та ображаючи користувача.

“Х*єсос безграмотний. Курсантки особисто висловили бажання йти на параді в парадній формі, яка автоматично передбачає підбори”, – написав Арестович.

Продовжив думку тим, що “їм дали можливість вибрати з 2 видів взуття більш зручне, після одного (!) експериментального проходження. Якщо кого Гардіан і образила, то перш за все дівчаток-курсанток”. 

“І ти туди ж, обс*с дешевий. Так що зверни свій Гардіан і запхни собі в ж*пу, у**бок. І шмарклі підітри, задихнешся, чмо об**бане”, – продовжив Арестович. 

Він також відповідав на коментарі інших людей. Зокрема він кілька разів пояснив, що за такий вибір взуття проголосували самі курсантки, а відповідає він нецензурно нібито тому, що інакше аудиторія не розуміє.