Популярна українська співачка Анастасія Приходько розповіла в інтерв'ю, в чому відмінність українського шоу-бізнесу від російського, чому підтримує Юлію Тимошенко і чому її не влаштовують Володимир Зеленський і Святослав Вакарчук в ролі кандидатів в президенти.

Після відходу зі сцени Анастасія Приходько вирішила почати політичну кар'єру під крилом Юлії Тимошенко. Також з лютого цього року співачка судиться з Адміністрацією президента через відеоролик і стверджує, що її обдурили – нібито попросили знятися в соціальному ролику, а насправді вона була в рекламі президента. 

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

За час своєї сценічної кар'єри Анастасія Приходько встигла попрацювати і в українському, і в російському шоу-бізнесі. Співачка стверджує, що в Росії є певна клановість і певні клуби.

Також в інтерв'ю співачка розповіла про своє ставлення до Святослава Вакарчука та Володимира Зеленського. 

"Як би я шанобливо до Святослава Вакарчука  не ставилася, але один раз він вже передумав…Ні за Вакарчука, ні за Зеленського я б не голосувала".

"Зеленський – фантастичний гуморист. Але в ролі політика, я просто уявляю: Зеленського президентом, а Кошового – прем'єр-міністром? Не знаю..".

Додамо, що перед цим екс-співачка заявила, що буде кращим політиком, ніж її зіркові коллеги. 

“Відносно попереднього політичного Святослава Вакарчука, Руслани Лижичко і Злати Огнєвич, то я вже говорила, що якщо я йду в політику, то я не буду співати. Не один зі згаданих вами артистів не відмовився від співочої кар'єри. Для мене це було ключовим питанням: йду в політику – покидаю сцену. Я вибрала політику, буду вчитися”, – написала співачка.

Приходько стверджує, що вона не така як всі.  Цим вона викликала лише насмішливі коментарі у відповідь.

"Краще ви б Юлю Володимирівну на естраду забрали", "Ви займаєтеся дурницями", "Вчитися…а вчитель хто?", – прокоментували допис користувачі Facebook.

Як відомо, у жовтні 2018 року українська співачка заявила про те, що йде зі сцени. Вона пояснила це тим, що вона втомилася постійно чути, що вона – "не формат", що їй, як музиканту важко, коли вона майже не має підтримки, і її змушують стати схожою на всіх. Приходько принципово не захотіла підлаштовуватися.