Кума Путіна Віктора Медведчука треба затримати за державну зраду й обміняти на українських моряків. Про це заявив мер Львова, майбутній кандидат у президент Андрій Садовий.

"У мене є пропозиція. Серед великої кількості російської агентури, яка сьогодні достатньо вільно почуває себе в Україні, зіркою є Віктор Медведчук. Пропоную його затримати за державну зраду. 

Можемо його обміняти не тільки на наших моряків. Можемо його поміняти на всіх політичних ув'язнених. І Олега Сенцова. Усых, хто сьогодні знаходиться у російських тюрмах", – сказав Садовий у своєму відеоблозі.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

"До речі, а чому вільно себе в часи воєнного стану почувають Бойко, Новинський, Рабінович? Вони що, вже полюбили Україну? Чи просто наші служби відвертають від них голову?", – запитав мер Львова.

Водночас журналіст Гліб Простаков жорстко піддав критиці слова Садового. Про це він написав на своїй сторінці у Фейсбук.

За його словами, Мер Львова фактично прямим текстом закликає кинути українських моряків в біді.

“Слово” неадекватність ” в українській політичній системі набуває нових рис. 

Досі мер Львова Андрій Садовий претендував на роль «адекватного патріота», що вигідно відрізняло його як від більшості депутатів Верховної Ради, так і від окремих представників власної партії «Самопоміч».

Але з наближенням виборів «попливла» і його система координат. Чи то сміттєвий скандал так на нього вплинув, чи то партійна криза і розпад столичного осередку, але Садовий перестав відставати від загальної ідіотії – і навіть «пішов на обгін», – констатує журналіст.

Так Гліб Простаков оцінив пропозицію Садового затримати низку опозиційних політиків на чолі з Віктором Медведчуком, щоб обміняти на полонених українських моряків. Насправді, стверджує Простаков, за допомогою згадки Медведчука і Путіна, мер Львова намагається підняти свій “сміттєвий рейтинг”, що обвалився після численних скандалів зі львівським сміттям.

«Проблема в тому, що Садовий закликає затримати людину, яка є ключовою контактною особою з обміну полоненими. Тобто, практично відкритим текстом закликає кинути українських моряків в біді і не вести переговори про їх звільнення. Сюр? Зовсім ні – просто Садовий іде на вибори», – написав журналіст.

\