Вчора Петро Порошенко придбав свій же телеканал “Прямий”, це сталося напередодні засідання Ради національної безпеки і оборони України, на якому, за словами експрезидента, медіа планували закрити.

П’ятий президент України має страх щодо чуток в соціальних мережах. Таку думку в ефірі “24 каналу” висловив політичний аналітик Дмитро Литвин.

За його словами, у політиці не було ще такого випадку, коли хтось так злякався інформації у фейсбуці і новин про те, що начебто його телеканал можуть закрити та ввести санкції проти Володимира Макеєнка.

“Те, що зробив Порошенко – якийсь анекдот. Він так злякався, що я не вірив, що це все реально відбувалось”, – зазначив Литвин.

Він наголосив, що Порошенко дійсно переписав на себе свій канал, попри те, що всі і так розуміли, що медіа належить йому і працює в його інтересах.

Литвин додав, що закон про санкції ухвалили ще у 2014 році, саме під час каденції Порошенка. Тому він чудово знає про підстави, які можуть підпадати під цей документ.

“Не хочеться вірити, що канал “Прямий” фінансувався через схеми з окупованих територій чи державою-агресором. Але така емоційність Порошенка щось означає. Прозорості в цій історії дуже не вистачає”, – додав Литвин.

Раніше, нардеп від “Слуги народу” Олександр Корнієнко заявив, що п’ятий президент Петро Порошенко не може купувати медіа. За словами Корнієнка, це не дозволяє робити закон про статус нардепа.

“Треба розібратися, яка там взагалі угода була. Це будуть робити відповідні органи, якщо будуть до них звернення. Особисто я не буду подавати заяву про злочин, тому що його не бачу, але медійно треба якось розібратися”, – уточнив Корнієнко.

При цьому глава партії СН одобрив практику, коли інформація про власників того чи іншого каналу стає прозорою і без підставних осіб.

“Таке явище, як анонімні телеграм-канали, на жаль, не дають нам такої можливості”, – підсумував нардеп.

Шановні читачі, також підписуйтесь на наш телеграм канал Корупція – інфо – – https://t.me/korupciya, аби не пропустити ще більше цікавої та актуальної інформації.