В Офісі президента Юрія Вітренка вважають найкращим кандидатом на пост міністра енергетики.

Про це керівник Офісу президента України Андрій Єрмак розповів в ексклюзивному інтерв’ю Тиграну Мартиросяну на каналі “Україна”.

За його словами, Кабінет міністрів продовжить консультації для того, щоб третя спроба про призначення Вітренка вдалася.

“Не виключаю, що буде третя спроба. Сподіваюся, можу сказати з великою часткою ймовірності, що третя спроба голосування у Верховній Раді щодо цього стане успішною”, – сказав Єрмак.

Він підкреслив, що зараз в енергетичній галузі багато проблем, і вона потребує сильного міністра зі своєю позицією, яка не буде залежною, що важливо, від жодних фінансових груп.

Додамо, що на днях перший заступник глави фракції “Слуга народу” Олександр Корнієнко заявив, що відповідь на питання про голосування за кандидатуру першого віце-прем’єра – міністра енергетики можна буде дати після засідання фракції 15 лютого.

“У понеділок ви це зрозумієте, ми це зрозуміємо по засіданню фракції”, – відповів Корнієнко на питання, коли Рада втретє розгляне кандидатуру Юрія Вітренка на посаду віце-прем’єра – міністра енергетики.

“Якщо фракція знову буде готова внести подання прем’єр-міністра, як це ми за Конституцією повинні робити, то, відповідно, буде внесено подання. Прем’єр-міністр його поверне до Верховної Ради, тоді парламент буде планувати голосування.

На даний момент це питання ще обговорюється. У понеділок на фракції підійдемо до остаточного рішення, чи буде це на цьому тижні, або на наступному, або на будь-якому іншому”, – додав він.