Три місяці тривають пошуки 16-річної Діани Хріненко із села Суботці Знам'янського району на Кіровоградщині.

Ще 25 серпня дівчину оголосили в розшук. Напередодні вона пішла на святкування Дня Незалежності. Додому не повернулася.

"У центрі села організували концерт. Потім була дискотека. Діана відпочивала разом із друзями. Додому поверталася сама. Звідти до її будинку недалеко — 500 метрів. Говорила телефоном зі своїм хлопцем, який в армії. Раптом у слухавці він почув якийсь шум, тоді наче собака загавкала. Діана лише встигла сказати, що в неї з голови йде кров. Просила подзвонити матері. Після цього зв'язок обірвався. Хлопець набрав мене, бо батьки Діани не відповідали. Побігла до них додому. Організували пошуки. О четвертій ранку викликали поліцію", – пригадує подруга Анастасія Грушевська.

Популярне: Від 200 гривень і вище: Вже з 1 грудня на українців чекає нове подорожчання

За 200 м від дому знайшли розбитий телефон Діани і сліди крові. Вели до траси, там обірвалися.

Правоохоронці, кінологи з службовими собаками, рятувальники та військовослужбовці щоденно прочісують десятки кілометрів території. Додатково відпрацьовано територію 3 населених пунктів Знам'янського району. Перевірили всі домогосподарства та криниці.

Дівчину могли викрасти для продажу на органи. Таке припущення зробив адвокат родини Євген Кухаревський.

Найімовірніше, сталося умисне вбивство, вважає перший заступник голови Нацполіції В'ячеслав Аброськін. Відпрацьовуються кілька версій злочину.

Дівчину бачили в районі ТРЦ "Вавілон" міста Дніпра у період з 5 по 9 листопада, повідомили в групі розшуку дітей ГУНП у Дніпропетровській області. Цю інформацію поки не вдалося підтвердити, її перевіряють правоохоронці.