Юлія Тимошенко кинула виклик президенту Володимиру Зеленському та організувала Штаб захисту землі, який буде виступати проти спроби української влади відкрити вільний ринок продажу землі в країні.

Тимошенко висунула ультиматум Зеленському та заявила про свої вимоги, серед яких необхідність відкласти прийняття “земельних законів”, продовжити мораторій і оголосити референдум, “давши народу самостійно вирішити, продавати землю чи ні”.

Тимошенко виступила з окремою заявою, в якій зазначила, що є величезна кількість українців, які виступають проти продажу землі. Вона заявляє, що якщо глава держави буде нехтувати їх думкою, це буде означати відмову прийняти сторону народу.

“Зеленський знає, що 73% людей проти розпродажу землі. Якщо він попри це протягне земельні закони, це буде означати, що він працює не на Україну. Це означає, що він працює на замовлення, яке йде зовсім з інших сторін, але точно не від народу України. Інакше він провів би референдум і прийняв би всі рішення за його наслідками”, – зазначила лідер” Батьківщини “Юлія Тимошенко.

При цьому вона додала, що в разі, якщо влада ігноруватиме вимоги людей, штаб почне протести в країні.

Але ж сама Тимошенко хотіла вільного продажу землі, це було в 2008 році, коли вона була прем’єр-міністром.

Про це ще тоді написав  депутат на той час Олексій Мушак на своїй сторінці в Facebook.

“Навіть урядом був внесений законопроект« Про ринок земель ». Досить ліберальний до речі. Той парламент був недостатньо готовий до усвідомлення передових напрацювань. Згідно ініціатива Тимошенко так і не стала законом. Хоча було позитивне рішення від ГНЕУ”, – зазначив він.

А зараз леді Ю категорично проти. Чому ж, що змінилося? І на кого працює сама Тимошенко?