Екс-глава Генпрокуратури Юрій Луценко на своїй сторінці в фейсбуці похвалився фотографіями з відпустки в Китаї, яку він проводить разом з дружиною.

Як зазначив Луценко, там він відпочиває 10 днів. Колишній генпрокурор поділився своїми причинами полюбити Китай, а також посміявся над екс-нардепом Сергієм Лещенком, який раніше висловлював підозри, що Луценко має намір ховатися за кордоном (він значить не ховається, а відкрито хвалиться).

“Дивно, що стурбований блогер Лещенко не повідомив про мій” виїзд. На цей раз – в Китай. Напевно Сергій переживав за концерт дружини в Москві”, – іронічно написав Луценко.Але не всі оцінили хвастощі колишнього генпрокурора незвичайним відпочинком. Напевно чимало грошей довелося витратити на таке задоволення. Деякі користувачі соціальних мереж різко розкритикували подружжя Луценків, не пройшли повз і зовнішності Ірини Луценко, яка як на “важко хвору” виглядає цілком здоровою і повною сил.

“Як добре подорожувати на крадені у народу гроші і видавати себе за якогось такого естета, Юра, а наші Люди в Китай не їздять ти ганебний чоловічок кримінального співтовариства нехрен тут малюватися?, А Іринка, що вже здорова? Лондон проміняли на Китай. Чи сподіваєтесь з натовпом злитися ?, В СІЗО повинні сидіти! “, – пишуть українці.