Екс-глава Генпрокуратури Юрій Луценко на своїй сторінці в фейсбуці похвалився фотографіями з відпустки в Китаї, яку він проводить разом з дружиною.

Як зазначив Луценко, там він відпочиває 10 днів. Колишній генпрокурор поділився своїми причинами полюбити Китай, а також посміявся над екс-нардепом Сергієм Лещенком, який раніше висловлював підозри, що Луценко має намір ховатися за кордоном (він значить не ховається, а відкрито хвалиться).

“Дивно, що стурбований блогер Лещенко не повідомив про мій” виїзд. На цей раз – в Китай. Напевно Сергій переживав за концерт дружини в Москві”, – іронічно написав Луценко.

Але не всі оцінили хвастощі колишнього генпрокурора незвичайним відпочинком. Напевно чимало грошей довелося витратити на таке задоволення. Деякі користувачі соціальних мереж різко розкритикували подружжя Луценків, не пройшли повз і зовнішності Ірини Луценко, яка як на “важко хвору” виглядає цілком здоровою і повною сил.

“Як добре подорожувати на крадені у народу гроші і видавати себе за якогось такого естета, Юра, а наші Люди в Китай не їздять ти ганебний чоловічок кримінального співтовариства нехрен тут малюватися?, А Іринка, що вже здорова? Лондон проміняли на Китай. Чи сподіваєтесь з натовпом злитися ?, В СІЗО повинні сидіти! “, – пишуть українці.