Незграбний план Москви направити до Лиману загони “кадирівців” обернувся повною невдачею – а окупанти з Лиманського напрямку починають здаватися в полон ЗСУ.

Російське командування йде на крайні заходи у спробі стримати контрнаступ ЗСУ у Донецькій області. Намагаючись посилити оборонні рубежі угруповання окупантів у Лимані, Москва кинула в бій нові з’єднання з числа військовослужбовців так званого ЛДНР.

Однак, вже побоюючись їх втечі, загарбники почали використовувати практику загороджувальних загонів з числа “кадирівців”, які у разі втечі з поля бою військовослужбовців РФ, а також “ЛДНР” здійснюватимуть їх розстріл.

Про це із посиланням на військові джерела пише журналіст Роман Цимбалюк.

У своєму телеграм-каналі він зазначив, що розстріл при спробі втечі має усунути ризики подальшого відступу російських підрозділів.

“З метою підтримки бойового духу захисників Лимана були сформовані загороджувальні загони з числа військовослужбовців Росгвардії та підрозділів “Ахмат”, які у разі втечі з поля бою військовослужбовців РФ, а також “ЛНР” і “ДНР” здійснюватимуть їх розстріл, щоб інші замислилися : відступати чи боротися до останнього бійця”, – пише журналіст.

Проте зазначається, що рішення Москви призводить до того, що захисники Лиманського спрямування починають здаватися в полон ЗСУ, щоб не померти під час примусового утримання позицій у Донецькій області.