На тлі колосальних невдач в Україні Росія проводить масштабну військову реформу. Зокрема, країна-терористка розвинула правові механізми реформування ленінградського військового округу.

У міноборони Росії вже підготували указ президента, у якому подана пропозиція позбавити Північний флот статусу «міжвидового стратегічного територіального об’єднання». РосЗМІ розкрили деякі деталі. 

Мовиться, що чотири регіони Північного флоту (а саме: Республіка Комі, Архангельська та Мурманська області та Ненецький автономний округ) можуть перейти до складу реформованого Ленінградського військового округу. Аналізуючи це, можна припустити, що Росія готується до можливих конфліктів з країнами Балтії та НАТО. 

Зокрема, є докази того, що країна-терористка бачить необхідність реструктуризувати свої сили проти НАТО. Окрім того, вочевидь, мовиться, що Росія хоче облаштувати позиції на кордоні з Фінляндією. 

Водночас, як країна-терористка збирається реалізувати це, зважаючи на колосальні втрати, невідомо. 

Варто зазначити, що, схоже, до такого плану РФ країни НАТО вже почали підготовку. Так нещодавно в Таллінні провели найбільші в цьому році навчання в Балтійському морі Baltops 23, у яких взяли участь 50 бойових кораблів НАТО. На них відпрацьовували взаємодію сухопутні, повітряні та військово-морські сили 20 країн.

Естонія готувалася до навчань приблизно три роки. Командувач ВМС Естонії командор Юрі Саска зазначив, що такої кількості кораблів у Таллінні ніколи раніше не було. «У 2016 році учасників було дещо менше, тобто тільки морська піхота та їхні кораблі. Але ще ніколи не було такого, щоб усі кораблі розпочинали навчання з Таллінна», — сказав Саска. 

Тож режиму РФ навряд чи вдасться реалізувати свої плани та в подальшому використати реформу для нападу на кораблі сусідніх країн.