На Авдіївці ворог не тільки зуби зламає, а й хребет у нього надломиться. Для окупантів там м’ясорубка працює на повну потужність. Вони катастрофічними темпами втрачають особовий склад і техніку і саме там фактично настав переломний момент у війні.

«На нашому напрямку, на жаль, дуже гаряче. Ворог не залишає спроб зайти у місто, оточити місто. Противник не рахує ні особовий склад, ні техніку, тобто намагається виконати за будь-яку ціну поставлену перед ними задачу. До 14 грудня їм не вдалося це зробити, до Нового року також не вдасться, я впевнений, і до їхніх псевдовиборів на болотах загарбники також не зможуть взяти Авдіївку. У мене сумніву з цього приводу немає», — підкреслив керівник Авдіївської міської військової адміністрації Барабаш

За його словами, наші військові стійко тримають оборону та завдають значних втрат ворогові. Тільки за один день понад 50 російських військових були ліквідовані нашими силами, і біля 100 ворожих військових були поранені. Також було нейтралізовано кілька десятків одиниць ворожої техніки.

«Для окупантів Авдіївська м’ясорубка працює на повну потужність. Я маю внутрішнє відчуття, що вони на Авдіївці не те що зуби зламають, а й у них хребет надломиться. Я дуже хочу, щоб на Авдіївці був перелом не тільки їхнього хребта, а у цій війні. Чомусь мені здається, що так воно буде», — сказав Віталій Барабаш.

За його словами, ситуація в Авдіївці змінюється не по днях, а по годинах, а загальна ситуація на цьому напрямку дуже непроста.

«Дійсно, ситуація дуже непроста на нашому напрямку. Ворог тисне, штурмові дії не припиняються ні вдень, ні вночі. Намагаються росіяни виконати поставлені задачі й взяти місто. Дуже багато останнім часом кидають техніки та особового складу. Фіксуємо тисячі мертвих, вибачте, «макак» навколо Авдіївки. Хлопці розповідають й по камерах видно, коли дрони літають», — розповів Барабаш.

Загарбники намагаються компенсувати свої невдачі на полі бою кількістю обстрілів по позиціях наших воїнів, а також території громади. Лише за минулу добу окупанти завдали по громаді 46 масованих ударів.