У тимчасово окупованих Маріуполі та Бердянську, де прогриміли потужні вибухи, за попередньою інформацією, загинули 14 російських офіцерів. Це сталось внаслідок потужної атаки ЗСУ.

Про це повідомили джерела у російському Генштабі та Міноборони Росії.

Так, співрозмовники стверджують, що в Маріуполі та Бердянську 13 січня ракети вразили командні пункти, де проводились наради за участю «великої кількості» російських офіцерів.

Одне з джерел уточнило, що в Маріуполі на «важливій нараді» були присутні два представники Генштабу ЗС РФ, які спеціально для цього прибули з Москви. У Бердянську на той момент проходили планові офіцерські збори.

 «За інформацією, яка є в нашому розпорядженні і яку ми перевірили, у Маріуполі внаслідок суботнього удару загинули 16 військових, 10 з них – офіцери. У Бердянську вбито 11 військових, четверо з них – офіцери», – йдеться у повідомленні.

Джерело в Міноборони РФ заявило, що ракети навели нібито хтось зі «своїх».

 «Тут йдеться явно про особливо цинічних та досить високопоставлених зрадників. Жоден диверсант чи прихильник України з місцевих не міг знати про такі офіцерські збори», — додав він.

Інший учасник бесіди у Telegram-каналі вказав, що навести вогонь могли й українські диверсанти.

Нагадаємо, 4 січня російські окупанти в Криму втратили склади БК та кілька радіолокаційних станцій. За інформацією, військовими ГУР Міноборони України та Повітряних сил ЗСУ спільно із силами сектору оборони була проведена комплексна спецоперація на території тимчасово окупованого Криму.

Головними цілями атаки стали російські позиції радіолокаційних станцій на аеродромі у місті Саки та склад боєприпасів, розташований поблизу населеного пункту Гришине.