Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков запевняє, що із президентом Володимиром Зеленським у нього “абсолютно нормальні відносини”.

Про це спікер Дмитро Разумков розповів в інтерв’ю виданню “Українська правда”.

“Нормальні робочі відносини, як і раніше. Абсолютно нормальні”, – зазначив спікер.

Разумков запевняє, що з президентом у нього немає конфліктів, а в ситуації з Конституційним судом “усі зайняли державницьку позицію”.

Спікер дав зрозуміти, що рівно ставиться до того, що в рейтингу довіри українців опинився вище за чинного президента. На його думку “рівень довіри до будь-якої влади йде по спадаючій траєкторій. Це практика, яка є не лише в Україні, а і в усьому світі”.

Разумков запевнив, що буде робити і далі так, щоб його рівень довіри “хоча б не падав”.

У цьому ж інтерв’ю голова ВР заявив, що в Партії регіонів, як і в будь-якій іншій структурі, було багато достойних професійних людей.

Спікер українського парламенту стверджує, що до Партії регіонів потрапив у 2006 році, коли вона була в опозиції. А пішов із неї у 2010-му, коли вона прийшла до влади.

«Я за це не отримав ні посад, ні якихось фінансових плюсів. Я отримав досвід. Як говорить один мій колега – усе, що не приносить гроші, називається досвідом. Тому мені точно не соромно. Мені на той момент було шкода людей, які пройшли такий же шлях, а потім стали непотрібні», – розповів він.

За словами Разумкова, в 2010 році змінилася влада й багато представників опозиції із правильними морально-етичними позиціями та важливими цілями були висунуті на задній план.