У Верховній Раді 75 осіб отримали підтвердження про захворювання COVID-19. Одна людина померла від ускладнень, викликаних коронавірусом.

Про це повідомляє “Дзеркало тижня”.

“COVID-19 виявили у 49 народних депутатів і 26 співробітників апарату парламенту. Одна з співробітниць секретаріату Ради померла”, – йдеться в повідомленні.

За даними “Української правди”, серед представників фракції “Слуга народу” сьогодні є вісім активних хворих на коронавірус.

Нагадаємо, 29 вересня стало відомо, що COVID-19 виявили в лідерки партії “Голос” Кіри Рудик.

Раніше повідомлялося, що лідера “Євросолідарності” Петра Порошенка, у якого був виявлений COVID-19, госпіталізували з двостороннім запаленням легенів в лікарню в Києві. Крім того, коронавірусом захворіла його дочка.

Також повідомлялося, що народний депутат IX скликання від політсили” Євросолідарність”, український доброволець-парамедик, 25-річна Яна Зінкевич повідомила, що захворіла на COVID-19. Про це вона дізналася після того, як отримала “позитивний” результат тесту на коронавірус.

Крім того, відомо, що на Львівщині від тяжкого перебігу коронавірусної інфекції COVID-19 померла депутат Львівської обласної ради від “європейської солідарності” Мирослава Лісна. Жінці було 67 років.

Раніше «Укрінформ», посилаючись на відповідь парламенту, повідомив про те, що у Верховній Раді коронавірус виявили у 63 народних депутатів і працівників апарату. З них у 27 COVID-19 підтвердили у вересні.

В Україні майже 125 тисяч активних випадків COVID