Один із найбільш боєздатних підрозділів країни за рік повномасштабної війни здійснив багато спецоперацій у Харківській області та на Донбасі, за що отримав визнання та подяку від ГУР та Президента України.

Одним із командирів підрозділу Кракен є фанат харківського Металіста Сергій Величко чи просто Чилі. В інтерв’ю український захисник розповів про розвиток підрозділу, бойові операції та не забув про неприємні сюрпризи для росіян.

Торкнувся Сергій також і теми особистих вражень. У тому числі мова зайшла про переодягнутого Добкіна у форму ЗСУ.

Зазначимо, народний депутат Верховної Ради, екс-мер Харкова Михайло Добкін не перебуває на службі у структурах Міністерства оборони, Служби безпеки та Міністерства внутрішніх справ України.

“Це дуже смішно. Тоді була дуже прикольна історія. Я зайшов до себе в Інстаграм і почав лазити його сторінкою. І шукав його старі пости, там де він ще з георгіївською стрічкою стоїть. І я починаю собі скидати це в Сторі. Кажу: що це за біс? Чому за нього взагалі щось і хтось каже? А потім минуло хвилин двадцять, і він видаляв половину фотографій. Видно, всі показали це» – поділився Величко.

Також раніше народний депутат Верховної Ради Ярослав Юрчишин висловився на тему:

“У жовтні в інфопросторі почали з’являтися фотографії, де проросійський політик Михайло Добкін воює на Україні. Вирішив це перевірити. У Міноборони та інших структурах про цього бравого героя нічого не чули”, – йдеться у повідомленні.