Під час засідання Верховної Ради в п’ятницю, 17 липня, голова партії “Голос” Кіра Рудик заявила про перехід її політсили в опозицію.

“Ми прийшли захищати країну і проводити реформи, а в підсумку боремося з брехнею. Брехнею про те, що існує кадровий голод, про те, що в Україні існує питання державної мови, брехнею, яке руйнує будь-конструктив. Ми зрозуміли, що наш конструктив не приносить користі. Владі не потрібно допомагати, її потрібно змінювати. Прийшов час її змінити. Партія “Голос” переходить в опозицію до діючої влади. Наша надія і ваша надія тільки на нас самих “, – сказала Рудик.

Про те, що може стояти за цією заявою Рудик пише Telegram-канал “Політика Країни”.

“Цікаво, а де вона (партія” Голос “- Ред.) До цього була? Цим питанням тут же задалися інші депутати.” Добре так перейти в опозицію після того як допомогли “слугам народу” проголосувати за всі зашкварние закони “, – сказав депутат від групи “за майбутнє” Антон Поляков, маючи на увазі, мабуть, голосування “Голоси” за закон про продаж землі “, – сказано в повідомленні.
Також уточнюється, що заяву про перехід в опозицію, швидше за все, пов’язано зі зміною керівництва НБУ, звідки будуть вичищати близьких до “Голосу” топ-менеджерів.