У Бразилії обурені корупцією демонстранти підпалили урядові будівлі, передає Корупція Інфо.

Популярне: Очі вже на лобі!!! “Свіженький” курс валют вас точно зіб’є з ніг, біжіть в обмінник

Так, за інформацією правоохоронців, на вулиці вийшли близько 35 тис. людей. Демонстранти вимагають відставки чинного президента Мішела Темера і проведення нових виборів і виступають проти запланованих економічних реформ.

Як стало відомо, учасники протесту у Бразилії влаштували пожежу в будівлі міністерства сільського господарства країни, а також пошкодили кілька урядових будівель.

Слід зазначити, що люди вийшли на вулиці ще 17 травня, коли бразильські підприємці опублікували запис, на якому чинний президент просить підкупити колишнього спікера нижньої палати парламенту Едуарду Кунью, ініціатора імпічменту екс-голови держави Ділми Руссефф.


Крім того, минулого тижня Верховний суд країни оприлюднив свідчення свідка, який стверджує, що з 2010 року президент Темера отримав мільйони доларів як хабар. Звинувачення пролунали і з боку бізнесменів, представників фірми-пакувальника м’ясної продукції.


У відповідь президент Бразилії залучив національні війська для розгону учасників масових протестів. У результаті зіткнень із поліцією постраждали 49 людей, семеро активістів були затримані. Для розгону демонстрантів поліція застосувала сльозогінний газ.

Сам президент минулого тижня заявив, що не збирається йти у відставку і йому нема чого приховувати.